UROCZYSTOŚĆ WRĘCZENIA DYPOLOMÓW ABSOLWENTOM MBA

Serdecznie zapraszamy tegorocznych Absolwentów MBA na uroczystość wręczenia dyplomów, tradycyjnie już połączoną z inspirującymi wykładami wybitnych osobistości życia ekonomicznego (szerzej na ten temat tutaj).

Uroczystość odbędzie się 13 czerwca 2016 r. (poniedziałek) na Dziedzińcu Farenheita w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej, rozpocznie się o godz. 15., a zakończy bankietem o godz. 19.

Zakończenie VII edycji studiów MBA to dobra okazja do podsumowania. Od 2008 roku dyplomy naszych studiów otrzymało łącznie 160 absolwentów z 9 krajów. W czasie VII edycji nasz program, jako pierwszy na uczelni technicznej i jeden z zaledwie czterech w Polsce otrzymał międzynarodową akredytację, którą posiada tylko 2% wszystkich studiów Masters In Business Administration (MBA) na świecie. To nie tylko wielki sukces Politechniki Gdańskiej i Wydziału Zarządzania i Ekonomii, ale też wspaniałe osiągnięcie studentów i absolwentów naszego programu.

Kończy się niezwykła, wymagająca i pełna wyzwań edycja programu. Pójdziecie Państwo dalej, bogatsi o wiedzę, doświadczenia i przyjaźnie. Zapraszamy Was do utrzymywania kontaktu z naszą – i Waszą – uczelnią. Życzymy powodzenia i pomyślności w podejmowanych przez Was przedsięwzięciach.

Do zobaczenia 13 czerwca!